Cieszyn Na sygnale

Wypadek w Bażanowicach. Trzy osoby w szpitalu (aktualizacja) | ZDJĘCIA

Fot. OSP Goleszów / Facebook

Około 13.00 w Bażanowicach na ulicy Cieszyńskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

W akcji ratowniczej uczestniczyły jednostki OSP Goleszów, OSP Bażanowice, JRG Ustroń i JRG Cieszyn. Droga w miejscu wypadku była zablokowana. Na razie nie są znane bliższe szczegóły zdarzenia.

Ze wstępnych informacji, przekazanych przez Krzysztofa Pawlika, oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, wynika, że z nieustalonych przyczyn kierujący citroenem, na prostym odcinku ulicy Cieszyńskiej w Bażanowicach, w rejonie restauracji “Marlin”, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z oplem astrą.

– Trzy osoby są w szpitalu. Nie ma zagrożenia życia – mówi Krzysztof Pawlik.

Ruch na ulicy Cieszyńskiej w Bażanowicach został przywrócony.

Aktualizacja.

Znamy szczegóły wypadku. Około godziny 12.55 kierujący citroenem 65-letni mężczyzna, z nieustalonych przyczyn, w Bażanowicach na ulicy Cieszyńskiej, jadąc w kierunku Cieszyna, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z kierującym oplem astrą 53-latkiem. Do szpitala odwiezieni zostali wszyscy uczestnicy zdarzenia, zarówno mężczyźni kierujący osobówkami, jak i 68-letnia pasażerka opla.

– Droga w miejscu zdarzeniu była zablokowana. Wyznaczone były objazdy. Samochody uczestniczące w wypadku zostały odholowane. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów. Kierujący byli trzeźwi – dodaje Krzysztof Pawlik.

Fot. OSP Bażanowice

Fot. OSP Bażanowice

Fot. OSP Bażanowice

Fot. OSP Bażanowice

Fot. OSP Bażanowice

 

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
1 rok temu

sprawdźcie numer/osobę która podpisała się jako Dominik w komentarzu pod postem, Google sugeruje ze to naciągacz.