Bielsko-Biała Na sygnale

Wypadek w Hałcnowie. Samochód potrącił nastolatkę na przejściu – (zdjęcia)

Przed południem na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej doszło do potrącenia nastolatki na przejściu dla pieszych. Zespół ratownictwa medycznego odwiózł poszkodowaną do szpitala, ambulans pojechał na sygnałach.

Do zdarzenia doszło około godz. 11.40 na wysokości skrzyżowania ul. Wyzwolenia z ul. Sucharskiego. Kierująca samochodem osobowym marki seat, jadąc ul. Wyzwolenia w kierunku Pisarzowic, potrąciła piętnastolatkę, która prawidłowo przekraczała jezdnię na przejściu dla pieszych.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, do pomiarów użyto tachimetru. Badanie stanu trzeźwości wykazało, iż kierująca seatem była trzeźwa. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Dalsze czynności prowadzi policja. W pierwszej fazie działań służb odcinek ulicy był zablokowany dla ruchu w obu kierunkach, później wahadłowym ruchem aut kierowali strażacy z JRG1. Utrudnienia trwały ponad półtorej godziny.

Sarni_karta
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PieszyZawodowy
PieszyZawodowy
1 miesiąc temu

Nie nawiązuję do tego konkretnego przypadku, ogòlnie zastanawia mnie jak to jest że pieszy już na drodze NIE WIDZI jadącego w niego pojazdu. Przed przejściem drogi STAJĘ. Obserwuję krótko ruch: patrzę w lewo, w prawo i znòw w lewo. Jeżeli jest bezpiecznie – przechodzę, a w połowie znòw zerkam w prawo! Nie biegnę, nie jadę rowerem, nie delektuję sie muzyką w słuchawkach, nie wpycham wòzka komuś pod koła, moje dziecko trzymam mocno za rękę i nie wypuszczam przodem na hulajnodze, a SMARTFON.. itd. Nie liczę ze biegli i prawnicy ocenią ze miałem rację i zgodnie z przepisami resztę życia spędzę… Czytaj więcej »

kermit
kermit
1 miesiąc temu

już hieny działają

Dawid p
Dawid p
1 miesiąc temu

Proszę rodzinę dziecka o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890