Cieszyn Na sygnale

Wypadek w Skoczowie (aktualizacja)

Złe warunki drogowe (śliska jezdnia) dają znać o sobie.

Około 8.00 w Skoczowie, na drodze krajowej DK-81, pomiędzy stacją paliw a zjazdem na ekspresówkę w kierunku Wisły, doszło do wypadku. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Jedna osoba jest poszkodowana.

Jak informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji, zablokowany jest jeden pas w kierunku Wisły. Występują chwilowe utrudnienia w ruchu.nie dwóch pojazdów. Jedna osoba poszkodowana.

Aktualizacja

Według ustaleń policji, kierująca nissanem mieszkanka Bielska-Białej nie dostosowała prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze i hamując przed przejściem dla pieszych, uderzyła w tył toyoty. Pasażer tego auta trafił do szpitala. 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cieszyn Na sygnale

Wypadek w Skoczowie (aktualizacja)

Kilka minut po 14.00 doszło do wypadku w Skoczowie.

Na skrzyżowaniu koło stacji paliw “Crab” zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Poszkodowana jest jedna osoba, którą zaopiekowała się ekipa pogotowia ratunkowego.

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na jednym pasie w kierunku Katowic i jednym pasie w kierunku Ustronia. Należy zachować ostrożność!

Aktualizacja:

Kierowca opla, 48-letni mieszkaniec Ochab Wielkich, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z jadącą w kierunku Wisły skodą, którą kierował 31-latek z Puńcowa. Skoda uderzyła w stojący na skrzyżowaniu samochód ciężarowy.

– Kierowcy z samochodów osobowych zostali ranni. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi – informuje Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Ruch odbywa się już normalnie.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments