Wydarzenia Bielsko-Biała

Wyprzedaż garażowa w Kamienicy. Cenne fanty za grosze

Dziś w bielskiej Kamienicy, na tyłach Domu Kultury odbywała się pierwsza w tym roku wyprzedaż garażowa. Dla sprzedających była to okazja do pozbycia się zbędnych rzeczy, dla kupujących zaś szansa na niecodzienne znaleziska. Ceny zaczynały się od 2 złotych!

Wyprzedaże garażowe to okazja do pozbycia się niepotrzebnych nam przedmiotów i podarowania im drugiego życia. Nic dziwnego, że przyjmowane są z takim entuzjazmem. Właśnie takie wydarzenie miało miejsce dziś przed południem w Kamienicy, gdzie na placu za Domem Kultury przy ul. Karpackiej w Bielsku-Białej wystawiono prowizoryczne stoiska.

Wśród nich znaleźć można było zabawki, ozdoby, płyty winylowe, książki, a nawet antyki. Słowem, wszystko, co do tej pory zalegało w garażach, na strychach i w piwnicach okolicznych mieszkańców.

Aby wystawić na sprzedaż swoje rzeczy nie trzeba było się zapisywać. Wystarczyło przyjść i bezpłatnie rozłożyć stoisko. Wydarzenie ucieszyło także kupujących, wielu z nich ochoczo przebierało w towarach w poszukiwaniu prawdziwych skarbów.

Często chodzę na wyprzedaże garażowe. Czekam z niecierpliwością na takie wydarzenia i zawsze znajduję dużo tanich i fajnych rzeczy. Są zabawki, książeczki, nawet ubrania. Po prostu uwielbiam takie wyprzedaże, bo nigdy nie wiadomo co się trafi – powiedziała nam jedna z klientek. Kolejne takie wydarzenie odbędzie się w Kamienicy 11 czerwca.

 

google_news