Bielsko-Biała Na sygnale

Wyrwał seniorowi portfel i uciekł. Policja publikuje wizerunek – ZDJĘCIA

W bielskim Tesco przy ulicy Stawowej okradziono seniora. Policja publikuje wizerunek sprawcy.

Do zdarzenia doszło 2 września około 18.30. Jak opisuje policja do 74-latka podszedł nieznany mu mężczyzna, który zaoferował sprzedaż perfum, kamery i kompletu noży. Twierdził, że sprzedaje te rzeczy, bo potrzebuje gotówki, aby zakupić paliwo na powrót do Węgier. Pokrzywdzony odmówił kupna tych przedmiotów, ale zaoferował pomoc w postaci przekazania niewielkiej kwoty gotówki. Kiedy przy bankomacie w wejściu na pasaż handlowy galerii chował kartę bankomatową do portfela, podejrzewany o kradzież mężczyzna wyrwał mu portfel z zawartością 2 300 zł i uciekł.

Rysopis poszukiwanego: mężczyzna wzrostu około 170 cm, krępej budowy ciała, rudy zarost. W chwili zdarzenia ubrany był w jasne spodnie, ciemną koszulkę z krótkim rękawem z cyframi 69 na ramionach.

Policja publikuje wizerunek sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości. – Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 85 703 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55. Gwarantujemy anonimowość – zapewniają policjanci.

KB_eko_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
1 miesiąc temu

Tak samo zatrzepiają na parkingach przed marketami są to cyganie z Czech i Słowacji ja im zawsze mówię spier–dziadu albo masz pecha po jestem z policji i mam zaraz spokój.Mam propozycję sprawdzać ich w jakich są samochodach i dzwonić na policję to jest towar z kradzieży jeżeli super aparat foto ma za 100-200 zł to tylko kradziony

Perm
Perm
1 miesiąc temu

Zwracam uwagę na datę zdarzenia. Dopiero teraz policja publikuje zdjęcia. Sprawa “niepolityczna” to można się guzdrać?