Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wystarczy napisać elektryzujące opowiadanie. Nagrody czekają

Miejskie Centrum Kultury „Integrator” wychodzi z kolejną atrakcją, poprzedzającą ponowne otwarcie Teatru Elektrycznego. Tym razem proponowany jest konkurs na opowiadanie „Elektryzujący powrót ”.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie? Napisz krótkie opowiadanie na temat Teatru Elektrycznego; opisz czas, w którym skoczowskie kino zostało zamknięte ze względów epidemicznych; skorzystaj z wprowadzenia i zakończenia. Opowiadanie prześlij drogą mailową na adres: wojciech.grajewski@mckskoczow.pl w terminie do 26 czerwca.

Organizatorzy czekają na krótkie, zaledwie półtorej stronicowe opowiadania, wpisujące się pomiędzy przygotowane przez nich poniższe fragmenty, tj. początek i zakończenie historii.

„Mieszkańcy tego spokojnego miasteczka jeszcze przez wiele miesięcy wspominali ten niezwykły dzień, który zaburzył równowagę małej społeczności i zmienił życie niemal każdego z jej członków. Nie mogli się nadziwić, że nagłe zamknięcie kina może pociągnąć za sobą taką lawinę dziwnych, tajemniczych i zdawałoby się niewyjaśnionych zdarzeń…”

[TEKST KONKURSOWY]

„Kiedy na afiszu kinowym pojawiły się pierwsze tytuły filmów i godziny seansów każdy już czekał, żeby znów usiąść w wygodnym fotelu, obejrzeć film, poczuć te same emocje co przedtem i zapomnieć o wszystkim tym, co się działo w miasteczku w ostatnich miesiącach”.

Nagrody czekają!

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments