Cieszyn Kultura i rozrywka

Wystawa pod ratuszem

W strumieńskiej Galerii pod Ratuszem można oglądać wystawę zatytułowaną „Magia wyobraźni”, która prezentuje dzieła członków Amatorskiej Grupy Twórczej „Strumień”.

– Grupa rozpoczęła swoją działalność w 1987 roku łącząc utalentowanych mieszkańców nie tylko naszej gminy, ale również i okolic. Efekty tej już długoletniej działalności można było zobaczyć nawet poza granicami naszej małej ojczyzny, gdzie Amatorska Grupa Twórcza “Strumień” cieszy się uznaniem środowiska artystycznego – informuje Urząd Miejski w Strumieniu. 

Wystawa będzie prezentowana w Galerii pod Ratuszem do końca lipca w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Grupy zorganizowane proszone są o telefoniczne uzgadnianie godzin zwiedzania pod numerem telefonu 33 85 70 182.

google_news
Cieszyn Kultura i rozrywka

Wystawa pod ratuszem

W Strumieniu odbył się wernisaż wystawy będącej efekty współpracy miasta ze słowacką gminą Krasňany.

Wystawa prezentowana jest w strumieńskiej Galerii pod Ratuszem i nosi tytuł „Boże Narodzenie w Krasňanach”. Mówiąc w skrócie prezentuje ona rękodzieła będące świątecznymi dekoracjami. Wystawa została zorganizowana w ramach współpracy Strumienia z jego partnerską gminą Krasňany ze Słowacji. – Wystawę można oglądać do 2 lutego. Zwiedzane w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Strumieniu, dla grup zorganizowanych termin wizyty prosimy ustalać telefonicznie pod numerami 781 727 772 lub 33 8570 182 – informuje Urząd Miejski w Strumieniu.

google_news