Cieszyn Kultura i rozrywka

Z myślą o… skoczowiankach

„Od początku do końca SKOCZOWIANKI” to artystyczny projekt fotograficzny organizowany przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie z okazji Dnia Kobiet.

Zbliżający się Dzień Kobiet stał się świetną okazją, aby pokazać piękno drzemiące w mieszkankach Skoczowa. MCK postanowiło więc zorganizować artystyczny projekt fotograficzny, a wraz z nim casting do sesji zdjęciowej, ukazującej w oryginalny sposób piękno mieszkanek gminy.

Żeby zgłosić się na casting, który odbędzie się 30 stycznia 2021 o godz. 14.00 w sali widowiskowej „Pod Pegazem” (ul.Targowa 26) wystarczy wypełnić kartę zgłoszeń dostępną tutaj i przesłać ją na adres mailowy: www.integrator@mckskoczow.pl.
Stylistka i wizażystka Beata Bojda wybierze kobiety, z którymi spotka się 6 lutego 2021 na sesji zdjęciowej. Do projektu organizatorzy zaprosili również znane, profesjonalne fotografki ze Skoczowa: Kingę Herok, Gabrielę Jaworowską, Annę Kopeć oraz Natalię Pilch. Zdjęcia na dużym formacie będące efektem sesji pokazane zostaną w różnych miejscach centrum miasta, aranżując w ten sposób plenerową wystawę.

Projekt „Od początku do końca SKOCZOWIANKI” realizowany jest w Skoczowie przez Skoczowianki z uczestnictwem Skoczowianek z myślą o… Skoczowiankach! Od początku do końca! Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie panie – to właśnie dzięki nim Skoczów w marcu może stać się kobiecy, jak nigdy dotąd!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments