W Skoczowie trwa akcja gaśnicza dużego pożaru składu tarcicy. Ogień wybuchł dziś po południu, a na miejscu od kilkudziesięciu minut intensywnie pracują strażacy. Sytuacja wciąż jest rozwojowa.
Słup dymu jest widoczny z daleka. Pożar pożar wybuchł na terenie przemysłowym w pobliżu ul. Budowlanych.
Jak przekazało nam Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie, zgłoszenie o pożarze wpłynęło o godz. 16.10.
– Pali się skład tarcicy na terenie jednej z tamtejszych firm. Na miejscu działa już 13 zastępów straży pożarnej, ale cały czas dysponujemy kolejne. Część z nich jest w drodze, część przybyła już na miejsca. – przekazał dyżurny.
Szczęśliwie do tej pory nie ma informacji o osobach poszkodowanych.






