Cieszyn Na sygnale

Zaatakował byłą żonę maczetą. 77-letni agresor w rękach policji

Zdjęcie poglądowe. Fot. KPP w Cieszynie

To się nie mieści w głowie! – mówią mieszkańcy Simoradza, słysząc o tym, co wydarzyło się w wiosce. Aresztowany miał zostać jeden z mieszkańców, 77-letni mężczyzna, a powodem miał być atak na kobietę z ostrym narzędziem w ręku.

W ostatni piątek 16 lutego policja interweniowała w jednym z domów w Simoradzu. Pod budynek podjechały nie tylko radiowozy, ale i karetki pogotowia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 77-letni mężczyzna miał zaatakować maczetą swoją byłą żonę. Kobieta zasłoniła się ręką i doznała uszkodzeń dłoni. Na miejsce zdarzenia wezwani zostali mundurowi.

Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, potwierdza, że istotnie 16 lutego miała miejsce interwencja na terenie Simoradza. – Policjanci interweniowali wobec agresywnego 77-letniego mężczyzny, który podczas kłótni domowej zaatakował niebezpiecznym narzędziem 73-letnią kobietę. W związku ze zdarzeniem został zatrzymany i po czynnościach procesowych doprowadzony przed oblicze sądu – informuje Krzysztof Pawlik.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratora oraz policjantów i zastosował wobec podejrzanego areszt na trzy miesiące.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda ta prawdziwa
Hermenegilda ta prawdziwa
1 miesiąc temu

Miłość 🥰 niejedno ma imię 🤔

logik
logik
1 miesiąc temu

Romeo tym razem nie z kwiatkami .