Cieszyn Na sygnale

Zabójstwo w Cieszynie. 48-latek w rękach policji

Fot. KPP w Cieszynie

Policjanci zatrzymali podejrzewanego o zabójstwo 48-letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w ostatni weekend. Dziś mundurowi zdradzają szczegóły.

W nocy z piątku na sobotę, około 3.00, policjanci z cieszyńskiej komendy odebrali zgłoszenie, według którego miało dojść do ciężkiego zranienia 36-letniego mężczyzny. – Zdarzenie miało miejsce w jednym z domów na terenie Cieszyna. Z otrzymanych informacji wynikało, że sprawca zaatakował innego mężczyznę i jest na miejscu zdarzenia. Policjanci natychmiast tam pojechali. Wewnątrz budynku zauważyli nieprzytomną osobę leżącą na podłodze mieszkania. Obok ciała stał mężczyzna, który twierdził, że jest sprawcą zdarzenia. Mundurowi obezwładnili go i zatrzymali – informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Rannemu 36-latkowi ratownicy medyczni natychmiast udzielili pomocy. Niestety, pomimo długiej resuscytacji, poszkodowany w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Policjanci zabezpieczyli ślady i przesłuchali pierwszych świadków. Ustalili, że 48-letni mężczyzna podejrzewany o zbrodnię nie posiada stałego miejsca zamieszkania, a w ostatnim czasie przebywał na terenie Cieszyna. Grozi mu dożywocie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments