Na sygnale Oświęcim

Zaborze: Trójka dzieci trafiła do szpitala po potrąceniu

Fot. KPP Oświęcim

Do wypadku drogowego doszło wczoraj (21 października) w Zaborzu, gdzie potrącona została trójka dzieci, która trafiła do szpitala.

Jak informuje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, do zdarzenia doszło o 13.10 na ulicy Grojeckiej.

Jak wstępnie ustalili policjanci 64-letnia mieszkanka Katowic, która kierowała kią, potrąciła dwie 8-letnie dziewczynki i 7-letniego chłopca, którzy wbiegli na przejście dla pieszych zza autobusu. Dzieci w stanie przytomnym zostały przewiezione do szpitala. Po szczegółowych badaniach lekarskich okazało się, że jedna z dziewczynek doznała poważnego urazu głowy. Natomiast druga z dziewczynek oraz chłopczyk pozostali w szpitalu na obserwacji. W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego – zaznacza Małgorzata Jurecka.

kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid p
Dawid p
1 miesiąc temu

Proszę rodziny dzieci o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Emil
Emil
1 miesiąc temu
Reply to  Dawid p

Ciąg się dzbanie, albo ja się z tobą skontaktuje. A tego byś nie chciał hieno

Ilonka
Ilonka
1 miesiąc temu

Trzeba bardzo uważać, jak się przejeżdża obok autobusów i busów, czasem lepiej poczekać, bo potem można sobie zniszczyć życie za kierownicą,piesi wbiegają zwłaszcza dzieci, bez żadnej wyobraźni, potem lament, kilka minut nie zbawi, a uratuje czyjeś życie czy zdrowie. Zawsze winny kierowca i pojazd, bo człowiek w zderzeniu nie ma szans.