Wydarzenia Bielsko-Biała

Zadbaj o kondycję i właściwą dietę, czyli Dzień Zdrowia w Galerii SFERA

„W zdrowym ciele zdrowy duch”! Dlatego już 9 listopada w Galerii SFERA odbędzie się Dzień Zdrowia. Bielscy eksperci będą udzielać porad z zakresu dietetyki, fizjoterapii, podologii, a specjaliści z branży fitness podpowiedzą, w jaki sposób zadbać o dobrą kondycję.

W Dniu Zdrowia w Galerii SFERA będzie można zadbać o wygląd zewnętrzny, kondycję fizyczną, a także właściwą dietę. Wszystkie zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z konsultacji dietetycznej, połączonej z analizą składu ciała, która określi procentowy udział mięśni, tkanki tłuszczowej oraz wody w ciele. Wyniki tego badania pomagają dobrać odpowiednią dietę, a także plan treningowy.

Osobom ćwiczącym, ale również pracownikom biurowym, swoje porady udzielą fizjoterapeuci, którzy podpowiedzą, jak uniknąć kontuzji oraz jaka pozycja ciała jest właściwa przy siedzącym trybie życia. W ciągu dnia będzie można wziąć udział w pokazach rolowania.

Konsultacji w zakresie zdrowia będzie również udzielał podolog. Podpowie w jaki sposób właściwie pielęgnować swoje stopy. Z kolei o dłonie będzie można zadbać na stoisku wellness – regeneracyjna maseczka i masaż poprawią krążenie oraz nawilżą skórę dłoni.

W dzisiejszych czasach warto zadbać również o słuch – specjaliści chętnie udzielą porad, a także rozdadzą zaproszenia na bezpłatne badania. Będzie można także porozmawiać o szczepionkach i badaniach laboratoryjnych. A na końcu zdobyć zaproszenie na bezpłatny trening z trenerem personalnym w My Fitness Place oraz kupić zdrowe i pyszne, naturalne soki i syropy z 20% rabatem w sklepie Vital w Galerii SFERA!

Partnerzy wydarzenia: Bonne Sante Joanna Carbol, siłownia My Fitness Place (2. piętro, Galeria I), sklep Vital (parter, Galeria I), Massage & Wellness by Paulina Carbol, Geers Bielsko-Biała, Orto Med Sport Bielsko-Biała, Edyta Wróblewska- specjalista podolog, Centrum Szczepień Bury.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o