Bielsko-Biała Cieszyn Na sygnale Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Zaginęła nastolatka

Cieszyńscy policjanci poszukują 17-letniej mieszkanki Pogwizdowa. Dziewczyna zaginęła 7 listopada tego roku, kiedy to wyszła z domu i dotąd nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaniepokojona matka powiadomiła policję o zaginięciu córki, Kamili Elashry.

Rysopis: wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy długie – ciemne, proste. Wychodząc z domu ubrana była w czarne obcisłe spodnie, kurtkę czarną typu parka z białym podszyciem od wewnątrz, czarne buty z białą podeszwą i białym logo Nike. Miała ze sobą czarną torebkę.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej nastolatce, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod numerami telefonów 33/851 62 00, 33/851 61 01 lub z najbliższą jednostką policji – numer alarmowy 997.

 

google_news
Na sygnale Żywiec

Zaginęła nastolatka

Trwają poszukiwania 15-letniej Pauliny Ziemskiej z Pietrzykowic, która 20 lipca (czwartek) wyszła na spotkanie z koleżanką i nie dotarła na nie. Policja prosi o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej.

Rysopis dziewczyny: wzrost 164 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemny blond. Była ubrana w popielatą koszulkę, brązową spódnicę w kratę, czarne adidasy. Miała popielatą torebkę ze srebrną klamrą. Kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem tel. 33/867-22-55 lub z najbliższą jednostką policji (112 lub 997).

google_news