Cieszyn Na sygnale Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Zaginął! Kto go widział? (Aktualizacja)

Komisariat w Kalwarii Zebrzydowskiej poszukuje mieszkańca Brodów – Dawida Basistę. Zaginiony ostatni raz widziany był przez  11 czerwca, a ostatni raz udało się z nim skontaktować (telefonicznie) dzień później.

Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był 11 czerwca w rejonie Placu Piastów (dworzec autobusowy) w Gliwicach.

Zaginiony ma 185 cm wzrostu, jest szczupły i ma ciemne włosy (dredy) i czarne oczy.  W dniu zaginięcia mężczyzna  był ubrany w czarne jeansy, kurtkę typu “parka” w barwach moro i czarne buty sportowe. Posiadał plecak lub torbę na ramię koloru zielonego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z komisariatem  w Kalwarii Zebrzydowskiej (tel. 33 876-66-07) lub (tel. 112).

Aktualizacja:

– Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy na terenie Rudy Śląskiej –  poinformowała w piątek (19 czerwca) wieczorem Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

google_news