Cieszyn Na sygnale

Zaginął Maciej Zawadzki. Policja kontynuuje poszukiwania

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach nadal poszukują zaginionego Macieja Zawadzkiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był na początku kwietnia tego roku.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna może przebywać na terenie powiatu cieszyńskiego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 37- letni zaginiony, ostatni raz widziany był 9 kwietnia. Od tego czasu Maciej Zawadzki nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionego: wzrost ok 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie ciemne częściowo splecione w dredy. Ubiór zaginionego: spodnie typu bojówki koloru ciemnego, bluza czarna z kapturem, czarna czapka z daszkiem, buty skórzane sznurowane z wysoka cholewką. Znaki szczególne: posiada tatuaże na palcach rąk w postaci pojedynczych bladych liter, tatuaż na przedramieniu ręki i na nodze. Mężczyzna może mieć ze sobą rower typu miejskiego w kolorze czarnym.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 47 851 20 00, 47 851 25 55, 47 851 28 52, 47 851 23 32 lub z najbliższą jednostką policji pod alarmowym numerem 112.

google_news