Na sygnale Oświęcim

83-letnia mieszkanka Zaborza znaleziona w stawie (aktualizacja)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu poszukują 83–letniej mieszkanki Zaborza. Zaginiecie kobiety zgłosiła około 10.20 zaniepokojona rodzina seniorki.

Jak wynika z ustaleń, pani Salomea (policja nie podaje nazwiska zaginionej) wyszła z domu dziś około 7.00 i udała się w nieznanym kierunku. Kobieta nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego i nie jest znane aktualne miejsce jej pobytu.

83-latka jest wysoka, szczupła, ma włosy zafarbowane na brązowo. Ubrana była prawdopodobnie w kurtkę pikowaną koloru ciemno-zielonego. Kobieta może mieć przy sobie zieloną torbę podróżną typu jamnik.

Policjanci od chwili zgłoszenia zaginięcia prowadzą poszukiwania na terenie miasta. Osoby, które zauważą zaginioną lub znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu.

Aktualizacja:

Niestety, prowadzone przez kilka godzin poszukiwania miały tragiczny finał. O 15.20  w stawie w rejonie ulicy Kalinowej w Zaborzu strażacy ochotnicy znaleźli ludzkie zwłoki. – Ciało zostało wyłowione i zidentyfikowane jako należące do poszukiwanej jako zaginiona 83-letniej mieszkanki Zaborza. Prokurator nadzorujący czynności polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji – informuje Małgorzata Jurecka, rzeczniczka oświęcimskiej policji
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments