Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice Wadowice Oświęcim

Zaginęła po wyjściu ze szpitala

Funkcjonariusze oświęcimskiej Komendy Powiatowej Policji oraz zaniepokojona rodzina poszukują 62-letniej mieszkanki Kęt – Haliny Wójcik. Kobieta wyszła wczoraj wyszła ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oświęcimskiego szpitala i nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała również kontaktu z rodziną.

Na podstawie przeprowadzonych czynności przez policjantów prowadzących poszukiwania ustalono, że zaginiona ostatni raz była widziana na ulicy Królowej Jadwigi w Oświęcimiu w rejonie przystanku autobusowego. Ubrana była w czarną, cienką kurtkę przeciwdeszczową z szarymi rękawami na których znajdował się napis Salomon, miała na sobie spodnie dresowe i ciemnobrązowe buty zapinane na zamek. Kobieta może potrzebować kontaktu z lekarzem. Zaginiona ma 165 cm wzrostu, jest bardzo szczupła. Ma krótkie, ciemno-siwe włosy.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Halinę Wójcik lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat  jej miejsca pobytu o kontakt osobisty lub  telefoniczny  z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu, komisariatem w Kętach lub najbliższą jednostką policji.

Aktualizacja:

Około 10.00 poszukiwana została odnaleziona. Kobietę rozpoznał jeden ze strażaków.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments