Wydarzenia Żywiec

Zagłosuj na ulubionego sołtysa! Zostało jeszcze kilka dni!

Jeszcze przez tydzień – do 28 lutego – możecie oddawać głosy na jednego z sołtysów ze Złotej Trójki, wyłonionej po pierwszym etapie „Plebiscytu na najbardziej lubianego sołtysa powiatu żywieckiego 2019” według czytelników „Żywieckiej Kroniki Beskidzkiej”. W aktualnym numerze tygodnika po raz ostatni wydrukowany jest kupon, za pomocą którego można głosować.

Przypomnijmy, że 10 stycznia „Żywiecka Kronika Beskidzka” ogłosiła plebiscyt, który objął honorowym patronatem starosta żywiecki Andrzej Kalata. W pierwszym etapie czytelnicy za pomocą kuponów proponowali kandydatów. Największą liczbę kuponów uzyskali Michał Kubiniec (Łodygowice), Irena Rodak (Bystra) i Sławomir Salamon (Milówka). Obecnie dobiega końca etap drugi, w którym możecie oddawać głosy na jednego z sołtysów ze Złotej Trójki. Oryginalne, wycięte z gazety kupony należy dostarczać do 28 lutego osobiście lub za pośrednictwem poczty do siedziby redakcji (ul. Dubois 4, Bielsko-Biała) lub osobiście do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu (al. Wolności 4).

Zwycięzca plebiscytu otrzyma pamiątkową statuetkę, która zostanie mu uroczyście wręczona podczas obchodów Dnia Sołtysa 11 marca.

Regulamin dostępny tutaj

google_news