Wydarzenia Bielsko-Biała

Zakaz odwiedzin w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej

Fot. Kuba Jarosz

Z uwagi na znaczny wzrost zakażeń SARS-CoV-2, Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej zakazał odwiedzin pacjentów.

– Osobiste odwiedziny są możliwe tylko w wyjątkowych sytuacjach (np. pacjenci w stanie terminalnym) i za zgodą ordynatora, kierownika oddziału lub zastępcy dyrektora ds. lecznictwa – informuje Anna Szafrańska, rzecznik placówki.

Szpital umożliwia jednak przekazywanie pacjentom niezbędnych rzeczy. Codziennie w godzinach od 15.00 do 18.00 można je podać personelowi przez drzwi wejściowe do oddziałów. Dostarczone paczki muszą zawierać opis, w którym znajdzie się informacja o zawartości oraz imię, nazwisko i data urodzenia pacjenta.

google_news
KBb
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pati
Pati
1 miesiąc temu

Tego już nie da się czytać ani słuchać, te wszystkie odmiany się normalnie leczy. Jak ta ludzkość się zorientuje co sobie zaplanował rząd światowy to będzie za późno;( będą puszczać kolejne choroby bo sobie robia próby cały czas. Pan Bóg też daje nam znaki ale ludzie już o nim zapomnieli, ale Bóg da o sobie znać i biada ludzią co się nie nawrócą….

Paweł
Paweł
1 miesiąc temu
Reply to  Pati

Jak była wojna i ginęli bezbronni ludzie to Bóg też dał znać? A ci którzy mordowali żyli w luksusach, tak chciał bóg? Przestańcie we wszystko mieszać Boga. Trzeba się strzępić i tyle

Mama
Mama
1 miesiąc temu

Szkoły pozamykać,tyle szkół na zdalnym,więc zamknąć je całkowicie i w szczególności przed Świętami i wsiąść się za tych co jeżdżą w autobusach bez madeczek

Karol
Karol
1 miesiąc temu

przecież ten Omicon czy jak tam go nazwali to jest na poziomie przeziębienia, a po drugie mamy przecież zajebiste preparaty, nie działają?

Andrzej
Andrzej
1 miesiąc temu

No ale za to choinka fajna będzie

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Nie ma lokdałnu ale za chwilę praktycznie w wielu miejscach będzie. No proszę, musi być napisane imię i nazwisko oraz data urodzenia bo nie trzeba RODO, to już lepiej podać pesel.

H.
H.
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

RODO nie wymyślono by chronić Twoje dane, tylko by uporządkowac handel nimi – tzn podnieść ich cenę przez dopuszczenie do obrotu nimi wybrańców

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  H.

No to DOROboty aby tą bzdurę wycofać.