Wydarzenia Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Zapisy na 11 Narciarski Puchar Reksia na finiszu

Zapisy on-line na 11 Narciarski Puchar Reksia powoli się kończą. Już tylko do niedzieli 30 stycznia chętni będą mogli wpisać się na listę startową zawodów przy pomocy portalu www.pucharreksia.pl. Ze względów organizacyjnych nie jesteśmy w stanie przedłużyć zapisów właśnie tą drogą. Dla tych wszystkich, którzy zdecydują się na udział w Pucharze Reksia w ostatniej chwili będzie możliwość dopisania się listy startowej jeszcze w dniu 4 lutego podczas wydawania numerów startowych (w Gemini Park w godzinach 16.00-19.00) oraz w dniu zawodów (w godzinach 7.30 – 8.30). Oczywiście pod warunkiem wolnych miejsc – mówi Agnieszka Ściera-Pytel rzecznik prasowy Pucharu Reksia. Jesteśmy też optymistami, jeśli chodzi o pogodę. Na tę chwilę nie przewidujemy zmiany miejsca rozgrywania zawodów, choć oczywiście i taką ewentualność bierzemy pod uwagę. Stokiem zapasowym tak, jak w poprzednich latach, jest Stok Siglany w Wiśle.

11 Narciarski Puchar Reksia zostanie rozegrany na dwóch trasach, krótszej dla młodszych narciarzy, dłuższej dla bardziej zaawansowanych. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają atrakcyjne pakiety startowe, a w nich kamizelkę z numerem startowym, kubek, pamiątkowy medal oraz upominki od sponsorów. Czekają też na nich gorący i słodki poczęstunek. W trakcie zawodów prowadzone będą zabawy na śniegu, animacje, gry z nagrodami. Na najlepszych w swoich kategoriach wiekowych zawodników czekają puchary oraz wartościowe nagrody.

11 Narciarski Puchar Reksia rozgrywany jest pod patronatem Jarosława Klimaszewskiego Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz pani Heleny Filek-Marszałek Prezes Fundacji Reksia. Honorowym patronatem zmagania młodych narciarzy objął Minister Sportu i Turystyki. Po raz pierwszy w jedenastoletniej historii Pucharu Reksia patronat nad Narciarskim Pucharem Reksia objął również Polski Związek Narciarski.

google_news