Wydarzenia Bielsko-Biała

Zaproszenie do Szczyrku

Po sobotniej nerwówce burmistrz Antoni Byrdy… zaprasza na niedzielę.

W komunikacie burmistrza Szczyrku czytamy, że w wyniku całonocnych prac wirników i pługów droga wojewódzka została poszerzona i jest przejezdna. Cały czas trwają natomiast prace mające zagwarantować płynny i bezpieczny ruch w Szczyrku. Burmistrz dodaje, że warunki na stokach są bardzo dobre, więc zaprasza do aktywnego wypoczynku w Szczyrku. Apeluje zarazem, by nie pozostawiać samochodów w pasie drogowym i korzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Tymczasem czytelnicy donoszą, że na drogach do Szczyrku i Wisły znowu tworzą się korki. Jeżeli więc znowu, jak wczoraj, wszyscy ruszą wieczorem w drogę powrotną, niewykluczone, że czeka nas powtórka z soboty.

 

KB_groby
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
2 lat temu

Szczyrk, piękne trasy, minus brak miejsca do parkowania,

żozefin
żozefin
2 lat temu

W tym roku, wzorem Szwajcarii, cały śnieg z poboczy-parkingów-chodników będzie wywożony poza Szczyrk. Zapraszamy. Nie będzie już 2-3 godzin wjazdu do Szczyrku i tuneli na chodnikach (że “ino” głowy pieszych wystają) dla pieszych.
Obiecać nie grzech…

Anna
Anna
2 lat temu

Dwubiegunowy burmistrz- w niedziele korek tylko 12km (2,5h do katowic) ……..ale ważne ze słowacy zadowoleni bo kasa się zgadza !!!!!

Franuś
Franuś
2 lat temu

Już burmistrz zaprosił narciarzy ogłaszając stan klęski żywiołowej.

edward
edward
2 lat temu

ten burmistrz to jak chorągiewka na wietrze