Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Zaśpiewają piosenki Jacka Lecha

MDK BB

Dom Kultury im. Jacka Lecha w Mikuszowicach zaprasza młodych wokalistów z całej Polski do udziału w drugiej już edycji Konkursu Piosenek Jacka Lecha „Moje serce należy do gór”.

Chętni mogą zgłaszać swój akces do 4 marca. Na 16 marca w sali widowiskowej mikuszowickiego DK zaplanowano otwarte dla publiczności przesłuchania konkursowe a na 19 kwietnia koncert laureatów. Kto może wziąć udział w konkursie? Soliści, duety i zespoły (maksymalnie czteroosobowe) od 16. roku życia – czytamy w regulamianie. Każdy uczestnik, duet czy zespół musi zaprezentować jeden utwór z repertuaru Jacka Lecha. Jednym z celów konkursu jest bowiem popularyzacja piosenek tego popularnego niegdyś artysty rodem z Mikuszowic.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o zakwalifikowaniu się do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń – informują organizatorzy. Szczegółowy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia można znaleźć tutaj.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Radio słuchacz.
Radio słuchacz.
18 dni temu

Nie wiem dlaczego w radio nie puszcza Jacka Lecha tak wspaniałych przebojów. Czy prowadzący audycję radiową wiedzą chociaż o kim piszę ? Chyba nie , szkoda bo ten gwiazdor był akurat z naszych stron.