Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Zastosowanie regałów metalowych

Regały metalowe to praktyczne i funkcjonalne meble, idealnie nadające się do przechowywania przedmiotów nawet o bardzo dużych ciężarach. Są solidne, trwałe, mogą służyć przez długie lata. To meble odporne na uszkodzenia mechaniczne, na wilgoć i wysokie temperatury, na duże ciężary, łatwo jest utrzymać je w czystości. Ich zaletą jest też stosunkowo niska cena.

Regały magazynowe

Metalowe regały doskonale sprawdzają się jako regały magazynowe. Umożliwiają łączenie elementów w różnorodne konfiguracje. Można je rozbudowywać na dowolną wysokość i szerokość, zestawiać w dowolne ciągi, powiększać lub pomniejszać o dowolną liczbę półek. Bez problemu można przestawić je w inne miejsce.

Regały do piwnicy

Regały metalowe wykorzystuje się też w pomieszczeniach gospodarczych. To idealne meble do piwnicy, garażu, warsztatu.

Pozwalają zaoszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu, co jest szczególnie ważne w niewielkich pomieszczeniach. Piwnica zazwyczaj pełni rolę składziku, tam przechowujemy rzeczy niepotrzebne w domu, różnorodne sprzęty, narzędzia. Wszystkie te przedmioty muszą być odpowiednio posegregowane i uporządkowane, by nie mieć problemu z ich znalezieniem, gdy będą nam potrzebne.

Regały do garażu i do warsztatu

Metalowe regały to idealne meble do garażu i warsztatu. Można na nich przechowywać nawet bardzo ciężkie przedmioty takie jak części samochodowe. Dzięki regałom metalowym łatwo będzie utrzymać porządek w pomieszczeniach.

Regały do spiżarni

Spiżarnia to miejsce, gdzie przechowujemy zapasy żywności, przetwory, warzywa, owoce. To pomieszczenie wymaga odpowiednich regałów. Idealnie sprawdzą się regały metalowe. Można je dopasować do wymiarów wnętrza, by pomieściły jak największą ilość produktów i zapewniły łatwy dostęp do każdego z produktów.

Wyposażenie biur i różnych instytucji

Regały wykonane z metalu stanowią wyposażenie biur, kancelarii, gabinetów. Pozwalają utrzymać porządek wśród teczek z dokumentami i akt. Zapewniają też łatwy dostęp do wszystkich dokumentów. Regały metalowe potrzebne są w urzędach, bankach, sądach, placówkach medycznych, instytucjach państwowych.

Regały do magazynów, sklepów, archiwów czy innych instytucji muszą posiadać specjalne atesty i spełniać warunki BHP. Dlatego trzeba je kupować u sprawdzonych producentów.

Meble do domu

Coraz więcej osób wybiera regały metalowe do swoich mieszkań. Tego rodzaju meble świetnie sprawdzą się jako regały na książki, regały do pokoju nastolatka czy do pokoju dziecięcego.

google_news