Bielsko-Biała Na sygnale

Zatrzymali groźnego przestępcę. Był ścigany kilkunastoma listami gończymi

Fot. Policja/Zdjęcie poglądowe

Kryminalni z Bielska-Białej zatrzymali 34-latka, który był poszukiwany czternastoma listami gończymi za liczne przestępstwa, w tym przeciwko zdrowiu i życiu. Wpadł, gdy przyjechał odwiedzić najbliższą rodzinę.

Mieszkaniec powiatu bielskiego, 34-letni mężczyzna od dłuższego czasu był poszukiwany sądowymi listami gończym. Na swoim koncie miał liczne przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, fałszerstwa czy jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie krajów Unii Europejskiej.

Szereg czynności operacyjnych bielskich kryminalnych pozwolił ustalić, iż poszukiwany może przyjechać w odwiedziny do swojej najbliższej rodziny. Policyjny nos nie zawiódł. Kompletnie zaskoczonego mężczyznę zatrzymano w niedzielę w miejscu zamieszkania jego rodziców, a następnie osadzono w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. – To kolejny raz, kiedy dzięki skutecznym działaniom bielskich policjantów osoba nie uniknie odpowiedzialności karnej za swoje czyny – informuje policja.

google_news