Na sygnale Sucha Beskidzka

Zatrzymani dilerzy w Suchej Beskidzkiej

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Dwóch dilerów z powiatu suskiego zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

Do zatrzymania doszło przy jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej. W pewnym momencie kryminalni zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Podczas kontroli, w jednej z kieszeni 23-latka policjanci znaleźli zawiniątko z zawartością suszu roślinnego oraz „skarpetę”, w której było 12,5 tysiąca złotych. W trakcie dalszych czynności kryminalni zatrzymali jego 29-letniego kolegę z powiatu suskiego, który w miejscu swojego zamieszkania posiadał marihuanę i tabletki ecstasy.  Obaj zostali zatrzymani.  29-latek usłyszał dwa zarzuty za posiadanie środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Z kolei 23-latek spędził o jedną noc więcej i usłyszał nie tylko zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia,  ale również 22 zarzuty za czerpanie korzyści majątkowych z udzielania innym osobom środków odurzających. W tym przypadku grozi mu kara do 10 lat więzienia. Prokurator objął go policyjnym dozorem i zastosował wobec niego poręczenie majątkowe.

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oset
Oset
4 miesięcy temu

W walce z narkomanią szczególną uwagę należałoby zwrócić na szkoły ,