Na sygnale Sucha Beskidzka

Zawoja: Śmierć w płomieniach

Fot. Czytelnik

Tragiczny finał miał wieczorny pożar budynku mieszkalnego w Zawoi Czatoży. We wnętrzu domu strażacy znaleźli ciało człowieka.

Na razie przyczyna pożaru budynku stojącego nieopodal stoku narciarskiego nie jest znana. Gdy strażacy (w akcji brało udział około 50 strażaków z dwunastu zastępów) dotarli na miejsce zdarzenia budynek w całości stał w ogniu. Gdy druhowie weszli do wnętrza  budynku znaleźli w nim ciało. – Na razie nie wiemy kim jest znaleziony człowiek. Nie mogę na razie potwierdzić czy jest to mężczyzna, ani tym bardziej czy to właściciel budynku – powiedział w trakcie akcji Łukasz Białończyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej.  Dodał, że póki co trwa dogaszanie ognia. Do Zawoi wezwano już prokuratora.

navigate_before
navigate_next

google_news
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
5 lat temu

A ludzie z telefonami stali! Tragedia!

Qwerty
Qwerty
5 lat temu
Reply to  Wojtek

Ludzie to hieny.

Wojtek
Wojtek
5 lat temu
Reply to  Wojtek

A co mieli robić z tymi telefonami gasić pożar???, a ciekawe co ty robiłeś wtedy?

Magda
Magda
5 lat temu
Reply to  Wojtek

Czasami warto zastanowić się nad pisaniem takich komentarzy, byłam tam widzialam zdarzenie to był moment jak pojawił się ogień. Dzień puźniej podeszlam pod spalony dom ,nie było w ogóle dojazdu 20 metrów przed domem koniec drogi, wejście przez kładkę. W takiej sytuacji czlowiek jest bezradny, chciałby pomóc ale jak…