Bielsko-Biała Na sygnale

Zderzenie aut na Andersa. Kierowca zabrany na sygnałach

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, że na al. gen. Władysława Andersa w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch samochodów i jedna osoba jest zakleszczona w aucie.

Zgłoszenie do WCPR wpłynęło o godz. 16.22. Po dojeździe na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów, jeden uderzył w barierę. Kierowca opla był uwięziony w aucie. W tym przypadku nie było konieczności użycia narzędzi hydraulicznych. Mężczyznę uwolnili strażacy, został odwieziony do szpitala ambulansem na sygnałach.

W toku policyjnych czynności ustalono, że w tym samym miejscu doszło do dwóch różnych zdarzeń drogowych. W pierwszym zdarzeniu kierujący samochodem marki isuzu, jadąc al. Gen. Andersa w kierunku ronda Hulanka, nie zachował bezpiecznej odległości za samochodem poprzedzającym, w wyniku czego uderzył w barierę. W drugim zdarzeniu drogowym kierujący oplem, jadąc za isuzu, nie zachował bezpiecznej odległości za tym autem, w wyniku czego uderzył w ten pojazd.

Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, obaj kierowcy byli trzeźwi. Skutki zdarzenia zneutralizowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG1. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 18.00.

W szpitalu okazało się, że kierowca opla nie doznał obrażeń ciała, kolizję zakończono postępowaniem mandatowym. Kierujący isuzu również został ukarany mandatem karnym.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments