Bielsko-Biała Na sygnale

Zderzenie auta nauki jazdy z… jeleniem

Około godz. 13.10 na skrzyżowaniu ul 1 Maja z ul. Partyzantów w Bielsku-Białej doszło do zderzenia samochodu nauki jazdy z… jeleniem.

Pierwsze zgłoszenie o dużym jeleniu, widzianym w okolicy Bielmaru i Apeny, wpłynęło około godz. 13.00. Celem sprawdzenia wiarygodności tej informacji, w ten rejon wysłano patrol policji. Chwilę później, na skrzyżowaniu ul. 1 Maja z ul. Partyzantów doszło do zderzenia samochodu nauki jazdy z dużym jeleniem.

– Miałam już kilka lekcji jazdy, żadnych kłopotów nie było. A dziś, szok i niedowierzanie. Jeleń wbiegł na skrzyżowanie z naszej lewej strony, przebiegł przez maskę i… poleciał dalej – relacjonowała nam kursantka. – Zdarzenie pewnie nagrało się na kamerę samochodową – dodała.

Nikomu nic się nie stało, ale samochód nauki jazdy został uszkodzony. Policjanci ruchu drogowego sporządzili dokumentację zdarzenia. Jeleń po kolizji z „elką” schował się na pagórku przy ul. Partyzantów, pomiędzy ul. Rejtana i ul. Sikorskiego. Ten rejon został zabezpieczony przez patrole Straży Miejskiej i policji. Próbę uśpienia jelenia i wywiezienia poza miasto zaplanowano na godziny wieczorne.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments