Bielsko-Biała Na sygnale

Zderzenie w centrum miasta. Obaj mieli zielone światło – ZDJĘCIA

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. 3 Maja z ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Sprawca zdarzenia, z krótkim stażem za kółkiem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Zdarzenie drogowe obok Zamku Sułkowskich zauważył operator miejskiego monitoringu. Na miejsce wysłano błyskawicznie patrol Straży Miejskiej i powiadomiono służby ratunkowe.

W toku policyjnych czynności ustalono, że obaj kierujący pojazdami mieli zielone światło. Sprawca zdarzenia, z krótkim stażem za kółkiem, kierujący osobowym renault, skręcając w lewo, z ul. 3 Maja na ul. Wzgórze, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu samochodem osobowym marki hyundai, w wyniku czego doszło do zderzenia obu aut.

Zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników zdarzenia, na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, zdarzenie zakończono postępowaniem mandatowym. Skutki kolizji zneutralizował zastęp straży pożarnej z JRG1. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kotmistrz
Kotmistrz
3 lat temu

obaj mieli zielone światło?? i co z tego wynika-czy to normalne? A jednocześnie napisane jest o wymuszeniu.NIech autor sie zastanowi zanim coś napisze i lepiej pozna okoliczności zdarzenia bo z tego niewiele wynika.Ocena:3-

Nicko
Nicko
3 lat temu
Reply to  Kotmistrz

Wszystko jasne w artykule. Obaj mieli zielone światło skręcający w lewo ustępuje pierwszeństwa jadącemu na wprost.Reguła prawej ręki. Tyle w temacie.