Wydarzenia Bielsko-Biała

Zdrowie i piękno w Vitall Clinic. Otwarcie siedziby w Bielsku-Białej!

„Kompleksowo zadbamy o Twoje zdrowie i piękno” – właśnie pod taki hasłem przebiegło wczorajsze otwarcie nowej siedziby Centrum Medycznego Vitall Clinic w Bielsku-Białej.

Do głównych założeń placówki należy poprawa jakości stylu życia u osób posiadających problemy natury zdrowotnej oraz estetycznej przy pomocy innowacyjnych sposobów z zakresu medycyny. Istotnym elementem pracy wykwalifikowanej kadry jest kompleksowe podejście do pacjenta. Pod jednym dachem można doświadczyć terapii z wykorzystaniem kroplówek witaminowych, skorzystać z usług medycyny i ginekologii estetycznej, fizjoterapii uroginekologicznej czy też skonsultować się z dietetykiem lub farmaceutą. Wymienione dziedziny, to jedynie kilka pozycji z listy tego, czym zajmują się eksperci Vitall Clinic.

Organizatorzy wydarzenia dla przybyłych gości przygotowali wiele atrakcji. Po oprowadzeniu po nowych wnętrzach i zapoznaniu się z wysokiej jakości sprzętem, przyszedł czas na prezentacje przygotowane przez specjalistów z dziedziny podologii, refleksologii, fizjoterapii kobiet, masażu twarzy, czy też medycyny estetycznej. Nie była to jedynie sucha teoria. Eksperci opierali swoje wypowiedzi na konkretnych przykładach, a dla lepszego zobrazowania przeprowadzili zabiegi pokazowe. W ten oto sposób przekazana przez nich wiedza była jeszcze bardziej interesująca, a co więcej z pewnością zapadła w pamięć nie jednemu słuchaczowi. Każdy z gości miał szansę zgłębić temat poprzez pytania do fachowców, na które z chęcią i dokładnością odpowiadali.

Istotny element placówki stanowią terapie z wykorzystaniem kroplówek witaminowych. Mają one na celu szybkie oraz skuteczne uzupełnienie niedoboru witamin, minerałów oraz innych substancji aktywnych dostosowanych do pacjenta, uwzględniając jego stan zdrowia. Ich zastosowanie powoduje nie tylko podniesienie jakości życia, ale również wspomaga organizm w walce ze stanami chorobowymi. W jednym z gabinetów ochotnicy mieli okazję sprawdzić działanie oraz efekt końcowy kroplówek. Nie była to jedynie regeneracje w postaci wlewu, ale również szansa na pełne odprężenie na przygotowanych fotelach masujących.

Zwieńczeniem imprezy było przecięcie wstęgi przez założycielkę Renatę Polak-Chałupnik, poczęstunek w postaci tortu, a na sam koniec rozlosowano zwycięzców nagród przygotowanych poprzez organizatorów.
Całe wydarzenie przebiegło w miłej i przyjemnej atmosferze wśród ludzi, którzy z zamiłowaniem podchodzą do tego co robią i dlatego też z pewnością „kompleksowo zadbają o zdrowie i piękno” swoich pacjentów.

 

WSB_zas_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
Arek
9 miesięcy temu

Bardo się ciesze ponieważ będzie gdzie wydać forsę…………..szczególnie polecana ginekologia estetyczna …. super super