E-edukacja Cieszyn

Zdrowie po cieszyńsku

Uczniowie i nauczyciele ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Powiatu Cieszyńskiego, mogą wziąć udział w kolejnej edycji konkursu, pt.: „Zdrowie po cieszyńsku”. Konkurs promuje zdrowy styl życia, w połączeniu z kulturą i tradycją Śląska Cieszyńskiego.

Organizatorzy proponują do wyboru trzy kategorie: literacką na bajkę lub baśń, teatralną na scenkę rodzajową i edukacyjną na grę towarzyską. Można uczestniczyć we wszystkich lub w wybranej kategorii oddzielnie. Zgłoszenia konkursowe i prace przyjmowane będą do 9 kwietnia, do 15.30, wyłącznie na e-mail: [email protected] .

Finał konkursu z przeglądem zgłoszonych scenek teatralnych oraz nagrodami dla laureatów wszystkich kategorii konkursu, odbędzie się 26 kwietnia o 10.00 w sali widowiskowej Cieszyńskiego Ośrodka Kultury “Dom Narodowy”.

Plakat, regulamin i załączniki są dostępne na stronie: www.powiat.cieszyn.pl, w „Szybkim Menu” w kategorii „Promocja Zdrowia”, w zakładce „Konkursy z nagrodami”.

Kontakt/zgłoszenia: Biuro Promocji Zdrowia Starostwa Powiatowego w Cieszynie, pokój 216, tel. 33/477 72 16, 534 967 028, e-mail: [email protected] .

google_news
Born2be - pod artykułami
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments