Wydarzenia Cieszyn

Zebrzydowice: Mobilne punkty szczepień. Trzy okazje

Gmina Zebrzydowice dołączyła do ogólnopolskiej akcji szczepień przeciwko Covid-19. Wzorem Cieszyna, Ustronia, Istebnej i Strumienia, tutaj także będą funkcjonowały mobilne punkty szczepień.

Zainteresowane osoby, będą mogły przyjąć jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson lub wybrać szczepionkę Pfizer. Pierwsza tura została zaplanowana na 29 lipca, w godzinach 14.00 – 18.00, na parkingu przed Urzędem Gminy w Zebrzydowicach.

Dwie następne akcje szczepień odbędą się 14 sierpnia (od 14.00) na pikniku militarnym w Kaczycach (Dom Ludowy) oraz 28 sierpnia (od 14.00) na festynie w Kończycach Małych (plac przed zameczkiem). W razie wątpliwości, szczegóły można poznać, dzwoniąc pod numer 32 475 51 26.

Jak czytamy w komunikacie, szczepienie nie wymaga dodatkowej rejestracji. Trzeba posiadać maseczkę i dowód osobisty. Nie zaszkodzi mieć własny długopis.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
2 lat temu

Jeśli pierwsza tura, trzeba podać kiedy druga również mobilnie (?) a nie tylko akcje. Na koniec trzeba być raczej zdrowy (bez infekcji) co jest ważniejsze od posiadania długopisu.