Bielsko-Biała Sport Czechowice-Dziedzice

Zmarł Marcin Biskup

Fot. MRKS Czechowice-Dziedzice

Dziś rano zmarł nagle były trener wielu zespołów z naszego regionu, Marcin Biskup. Miał 48 lat.

Był absolwentem AWF-u w Krakowie, a jako zawodnik występował na pozycji bramkarza (wychowanek bielskiego BBTS-u Włókniarz). Ponadto grał także w czwartoligowej Kalwariance Kalwaria Zebrzydowska i BKS-ie Stal Bielsko-Biała. W 1995 roku wskutek kontuzji wiązadeł krzyżowych musiał przerwać karierę piłkarską i zająć się pracą trenerską.

Najpierw prowadził trampkarzy i juniorów BBTS Włókniarz, a następnie juniorów BKS-u. W 2003 roku związał się z Rekordem, szkoląc grupy młodzieżowe, a następnie zespół seniorów futsalu, z którym awansował do Ekstraklasy i w premierowym sezonie zajął z nim czwarte miejsce. W 2011 roku „powrócił” na duże boiska, przejmując czwartoligowy wówczas LKS Czaniec i… w premierowych rozgrywkach wywalczył z nim awans do III ligi opolsko-śląskiej. Po 10. kolejce kierownictwo klubu z Czańca podziękowało mu za współpracę, a już od listopada 2012 roku Biskup przejął czwartoligowy Drzewiarz Jasienica, z którym zrealizował cel, jakim było utrzymanie się drużyny będącej beniaminkiem. Następnie prowadził MRKS Czechowice-Dziedzice.

10
Skomentuj

avatar
10 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
10 Komentarzy
Kamil WP....P....KrystianKrystian Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kamil W
Gość
Kamil W

Dziękuję trenerze za wpływ na moje życie. Rodzina niech będzie dumna do końca swojego życia z takiego człowieka jak Ty trenerze.

P....
Gość
P....

Do redakcji – zamiast usuwać polowę mojego wcześniejszego wpisu dotyczącego autora postu i braku jego profesjonalizmu wystarczyło dopisać w tekście kilka drobnych słów. Podpowiem jeśli ich nie znacie “wyrazy współczucia dla Rodziny i bliskich zmarłego”. Widać wytykanie braku kultury mocno zabolało. Żenujący obraz totalnie głupiej i niepotrzebnej cenzury zwłaszcza w miejscu i okolicznościach które poruszamy. Pewno ten wpis też za moment zniknie.

P....
Gość
P....

Co do naszego Marcinka to ta okropna wiadomość rozbiła mnie totalnie, bo znaliśmy się od zawsze. Co można powiedzieć w takiej chwili. Brakuje słów, pozostaje tylko smutek i żal.
Dochodzę do wniosku, że nasz Pan Wszechmogący jest totalnym egoistą. Zabiera nam zbyt szybko przyjaciół, którzy każdego dnia stanowią wyjątkową wartość samą w sobie. Oby miał w tym jakiś cel, chociaż sens tego jest dla mnie totalnie niezrozumiały.

Krystian
Gość
Krystian

Okaz zdrowia jak to możliwe

Krystian
Gość
Krystian

Býł moim trenerem szok

Wrzesnia
Gość
Wrzesnia

Marcin ! Za wcześnie ! Żegnaj

Sebocardiff
Gość
Sebocardiff

Żegnaj trenerze

Jerzy
Gość
Jerzy

Szczere wyrazy współczucia dla rodziny. Jerzy

Kasia kuzynka -Hamburg
Gość
Kasia kuzynka -Hamburg

Kuzynie tak mi przykro 😭😭😭żegnaj😭😭😭

1910 TSK ŻYWIEC
Gość
1910 TSK ŻYWIEC

Kondolencje dla rodziny. Szkoda bardzo szkoda tak młodego człowieka.Pokój Jego Duszy.