Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice

Zmarł neurochirurg Andrzej Klimczak. Miał 55 lat

Śp. Andrzej Klimczak. Fot. GCZD

29 sierpnia, w wieku 55 lat, zmarł dr Andrzej Klimczak, znany i ceniony neurochirurg pochodzący z Czechowic-Dziedzic.

– Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł dr Andrzej Klimczak, znakomity neurochirurg z naszego szpitala. Był niezwykle szanowany i lubiany przez pacjentów i współpracowników. Dobry, uczynny, prawdziwy przyjaciel dla wielu… Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia – czytamy na facebookowym profilu Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

– Zmarł nasz Przyjaciel, Kolega i dobry człowiek dr Andrzej Klimczak, wieloletni członek Zarządu Koła PZW Południe oraz Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego w naszym Kole. Człowiek, który swoją postawą, charakterem, lojalnością i etyką budził w każdym z nas szacunek i sympatię – napisał Jan Klisz, prezes koła wędkarskiego.

– Wielka strata dla małych pacjentów. Odszedł wybitny specjalista i człowiek, któremu wiele zawdzięczamy. Wiele wizyt, trudnych decyzji, rozmów… Zostaniesz w naszych sercach na zawsze Doktorze. Odpoczywaj w pokoju – to tylko jeden z setek komentarzy poruszonych rodziców i pacjentów neurochirurga.

Pogrzeb śp. Andrzeja Klimczaka odbędzie się 1 września o 10.00 w bazylice św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP w Katowicach, po którym nastąpi przejazd na cmentarz parafialny w Sączowie.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments