Sport Żywiec

Zmiana terminu 21. PKO Półmaratonu Dookoła Jeziora Żywieckiego

Półmaraton Żywiecki w 2019 roku. Fot. Paweł Szczotka

Organizatorzy 21. PKO Półmaratonu Dookoła Jeziora Żywieckiego poinformowali o przeniesieniu imprezy na późniejszy termin.

Tegoroczny półmaraton planowany był na 11 kwietnia.

– Jednak z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa i obostrzenia zmuszeni jesteśmy przełożyć naszą biegową imprezę na nowy termin najprawdopodobniej na jesień tego roku lub marzec 2022 roku w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju. Przekładamy go po raz trzeci, co tym bardziej boli. Od roku czekają na uczestników medale, koszulki, ręczniki. O nowym terminie powiadomimy z sześciotygodniowym wyprzedzeniem – podkreśla Mirosław Dziergas, dyrektor biegu i zarazem dyrektor Wydziału Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Żywcu, które jest organizatorem półmaratonu.

Jak podkreśla, obecna lista zawodników i wpłaty startowe zostaną automatycznie przeniesione na nowy termin.

Zawodnicy, którzy chcą zrezygnować ze startu wraz ze zwrotem opłaty startowej, proszeni są o zgłoszenie tego faktu na adres: tksp@zywiec.powiat.pl w treści e-maila należy podać: imię, nazwisko, numer startowy, wysokość wniesionej opłaty startowej. Cały czas możliwa jest rejestracja do biegu, a aktualna stawka opłaty startowej nie ulegnie już zmianie – dodaje dyrektor Mirosław Dziergas.

KB-tere
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments