Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Chcesz założyć mundur? Znane są terminy przyjęć do policji w 2021 roku

Fot. Z archiwum KPP w Cieszynie

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach ogłosił nabór kandydatów do służby w policji w 2021 roku. Co trzeba zrobić, by założyć mundur?

Ustalone zostały następujące terminy przyjęć: 23 lutego, 20 kwietnia, 13 lipca, 15 września, 3 listopada, 30 grudnia. W naszym regionie dokumenty kandydatów do służby w policji przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.00 w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ulicy Wojska Polskiego 2, tel. 47 85 732 51/53/18. W celu złożenia dokumentacji, należy się wcześniej skontaktować telefonicznie.

W związku z utrzymującym się stanem epidemii, celem zminimalizowania zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, interesanci przyjmowani są w cieszyńskiej komendzie w stosownym reżimie sanitarnym. Kandydaci do służby w trakcie pobytu w jednostce winni stosować maseczki ochronne. Zaleca się także posiadanie własnych przyborów do pisania, a także stosowanie się do ewentualnych innych zaleceń wskazanych przez pracowników jednostki.

– Zawód policjanta jest bardzo wymagający i na pewno nie jest on dla każdego. Służba w policji wymaga zaangażowania i poświęcenia. Oprócz satysfakcji, jaką przynosi, czasem też policjant musi się zmierzyć z sytuacjami trudnymi, tragicznymi czy niebezpiecznymi. Dlatego każdy kandydat powinien przede wszystkim posiadać odpowiednie predyspozycje – mówi Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

KB_Szpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alfred
Alfred
2 miesięcy temu

Młodzi nie chcą chańbić orła na klacie! Policja działa na rzecz rządu i bezprawia jakie aktualnie panuje! Policjant to powinna być zaszczytna służba a pisiory zrobiły syf… Zrobi liście patole z Policji..

Oset
Oset
2 miesięcy temu
Reply to  Alfred

Policja jest zawsze organem rządu , więc nie ma w tym nic dziwnego , obecny rząd jest rządem oficjalnym i legalnym , policja słusznie działa w interesie państwa i rządu ( dura lex sed lex )

Oset
Oset
2 miesięcy temu

A paniusia że zdjęcia bardzo sexsowna 🙂

Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu
Reply to  Oset

Dobrze lub źle mieć rentgena w oczach i rozbierać wzrokiem kobiety.

Za PRL-u było sobie pewne
Za PRL-u było sobie pewne
2 miesięcy temu

ogłoszenie: zamienię milicjanta/zomowca na kogokolwiek, może być nawet na dziw.ę
i tak mniejszy wstyd. Czyżby znowu?

rajmund
rajmund
2 miesięcy temu

Spokojnie z terminami, dokumenty można składać przez cały rok do kadr danej komendy np. km/kp terminy to daty powołania do służby danego kandydata który przeszedł rekrutacje

edward pilich
edward pilich
2 miesięcy temu

Brakuje rąk do pałowania

z Bali
z Bali
2 miesięcy temu

To jest to bijące serce partii PiS ?

Obiektywny
Obiektywny
2 miesięcy temu

Ja znam osoby co wystąpiły z policji bo nie da się tam normalnie pracować

tfu..
tfu..
2 miesięcy temu

nie masz ambicji wstąp do policji…

Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu

Chyba nie tylko kandydaci aby i było: “za mundurem chłopcy sznurem”.