Cieszyn Na sygnale

Znasz tego mężczyznę? Poszukują go policjanci

Policjanci z Rydułtów prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy metodą na pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W laboratorium policji w Katowicach wykonano portret pamięciowy sprawcy. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę – skontaktuj się z policją.

W środę, 13 listopada przed południem do drzwi mieszkania pokrzywdzonego zapukał mężczyzna podający się za pracownika ZUS-u z informacją, że ma pieniądze dla jego żony. Właściciel mieszkania wpuścił go do środka. Wykorzystując chwilową nieuwagę lokatora, sprawca okradł mężczyznę, po czym powiedział, że przyjdzie innym razem, gdy w domu będzie jego żona. Mężczyzna zorientował się dopiero po wyjściu oszusta z mieszkania, że z szafki zniknęła gotówka.

– W toku prowadzonego postępowania, na podstawie podanego przez pokrzywdzonego rysopisu sporządzono portret pamięciowy sprawcy, który miał charakterystyczny kobiecy cienki głos. Każdą osobę, która rozpoznaje mężczyznę z portretu pamięciowego, prosimy o kontakt z rydułtowską bądź wodzisławską policją. Każdy szczegół dotyczący tego zdarzenia może mieć bardzo istotne znaczenie dla sprawy. Zapewniamy anonimowość – poinformował oficer prasowy cieszyńskiej policji, Krzysztof Pawlik.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments