E-edukacja Cieszyn

ZPSWR w Cieszynie otwiera podwoje. Będą m.in. zajęcia rewalidacyjne.

Fot. ZPSWR w Cieszynie

Od 25 maja w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie będą odbywać się zajęcia rewalidacyjne, wczesnego wspomagania rozwoju oraz rewalidacyjno – wychowawczych w formie indywidualnej z zachowaniem bezpiecznych warunków ich realizacji za zgodą rodziców dzieci i uczniów.

Prowadzona będzie także działalność opiekuńczo-wychowawcza dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Obecnie placówka przygotowuje się do otwarcia podwojów, w tym pomieszczeń i gabinetów, zgodnie z  zaleceniami Inspekcji Sanitarnej i Ministerstwa Zdrowia zwłaszcza w zakresie zapewnienia środków ochrony oraz dezynfekcji. Zostaną też opracowane ścisłe procedury dotyczące zasad korzystania z poszczególnych form zajęć w placówce w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 oraz harmonogram.

Wszystkie formy działalności będą prowadzone przy zachowaniu dobrowolności ze strony rodziców dzieci i młodzieży oraz możliwości placówki z zachowaniem bezpiecznych warunków ich realizacji.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments