Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

ZUS czynny 2 maja

Fot. ZUS w Katowicach

Osoby, które 2 maja planują załatwić sprawy urzędowe w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, spokojnie mogą to zrobić. W tym dniu bowiem wszystkie placówki pracować będą jak zwykle, a sale obsługi będą otwarte dla klientów od 8.00 do 15.00.

– Pracownicy w salach obsługi klienta w śląskich oddziałach ZUS oraz wszystkich inspektoratach i biurach terenowych będą pracować tak jak w każdy czwartek, czyli do godziny 15.00. Kto nie ma możliwości skorzystania z wizyty w placówce, może kontaktować się z konsultantami w Centrum Obsługi Telefonicznej, dyżurującymi pod numerem telefonu 22/5601600. Będą oni dostępni od 7.00 do 18.00 – informuje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Ponadto informacje o stanie swojego konta ZUS można uzyskać bez ograniczeń czasowych, korzystając z platformy usług elektronicznych ZUS. Poza godzinami pracy instytucji dokumenty można złożyć również w „urzędomatach”, potocznie zwanych „zusomatami”, które znajdują się przy placówkach ZUS. Są one dostępne 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o