Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Związek na odległość w czasach COVID-19!

Jak radzą sobie Polacy w związkach na odległość w dobie koronawirusa?

Wszyscy będący w związkach na odległość mają w dobie COVID-19 podwójnie trudno. Co może pomóc?
Wszyscy odradzają raczej związki na odległość, ale miłość przecież nie wybiera. Jeśli osoba, której podarowaliście swoje serce, jest Waszym ideałem, to warto znieść dla niej dzielące Was kilometry. W tym wpisie przedstawiamy Wam, jak radzą sobie Polacy w związku na odległość w czasach epidemii!

Związek na odległość: o tych rzeczach musisz pamiętać!

Pierwszy związek zawsze jest wielką niewiadomą. W końcu partnerzy na bieżąco uczą się wspólnego życia. W związku na odległość para ma trudniej. Przede wszystkim do dyspozycji ma się znacznie mniej wspólnego czasu. O tych rzeczach musisz pamiętać, jeżeli chcesz, by Twój związek na odległość się udał!

 • Nie trać czasu na bezsensowne kłótnie i obrażanie się. Lepiej postarać się dojść do porozumienia najszybciej jak się da.
 • Postaw na szczerość i oczekuj szczerości. Jasna sytuacja pozwoli Wam również nie tracić czasu na związek, który nie ma przyszłości.
 • Nie masz wpływu na uczucia drugiej strony, dlatego nie zmieniaj całego swojego życia dlatego, że ktoś ma takie życzenie. Ktoś, kto nie daje Ci tego samego w zamian.
 • A jeśli oboje jesteście pewni, że czujecie to samo, liczy się już tylko ZAANGAŻOWANIE. Musicie pielęgnować swój związek i nieustannie starać się zdobywać siebie na nowo!
Gadżety erotyczne dla par w związku na odległość: po nie sięgają Polacy!

Nie jest tajemnicą, że w związku na odległość najbardziej cierpi intymność. Dla niektórych par seks raz w tygodniu to dramatyczna rzadkość, a dla przeciętnej pary rozdzielonej kilometrami, seks raz w tygodniu jest darem od losu. Seks nie jest oczywiście najważniejszy, jednak ma bardzo istotne znaczenie i dużo mówi o Waszej relacji. Co robić? Gadżety erotyczne dla par z pewnością Wam w tym pomogą! Czy wiecie, że:

 • Wibrujące kulki dla kobiet mogą być sterowane telefonem partnera z dowolnej odległości?
 • Dostępne są wibratory dla par, które łączą się ze sobą z każdego miejsca na Ziemi? Przyjemność dla niej i dla niego. Jednocześnie!
 • Produkty sterowane zdalnie to nie tylko wibratory. Z łatwością znajdziesz również eleganckie masażery da kobiet!
 • Aplikacje do sterowania gadżetami erotycznymi pozwalają na darmowy video czat z partnerem i oferują mnóstwo możliwości sterowania.
 • Przy okazji marzeń o spotkaniu, warto zaopatrzyć się w dobre prezerwatywy. To niezbędnik każdej pary!
  Gadżety erotyczne pozwolą Wam otrzymać namiastkę bliskości i na pewno dostarczą mnóstwo zabawy. Co ciekawe, wcale nie są drogie i zdecydowanie może sobie pozwolić na nie większość par. Może warto spróbować?
Związek na odległość, czy naprawdę warto?

Wartościowanie związków często jest domeną singli. Łatwo jest teoretyzować na temat sytuacji, w której się samemu nie jest. Wszelkie hipotezy przestają mieć rację bytu, kiedy to związek na odległość stanie się naszym udziałem. W pewnym momencie mogą pojawić się myśli, czy naprawdę warto pielęgnować uczucie na odległość? Czy to ma szansę przetrwać?

Jeśli pojawiają się w Twojej głowie myśli, że coś nie ma sensu, to znaczy, że masz powody, by tak sądzić. Związek na odległość ma ogromne szanse się utrzymać, pod warunkiem, że kiedyś będziecie mieszkać razem. Musi połączyć Was wspólna przyszłość i zaangażowanie. A jeśli jedna strona podchodzi do związku niefrasobliwie i tymczasowo, szybko wyjdzie to na jaw. W miłości często zapominamy o samych sobie, a to błąd. Niech ukochana osoba zdobywa Twoje zaufanie stopniowo. Nie warto oddawać siebie całego od razu! Czy naprawdę warto być w związku na odległość? Zależy jakim. Tak naprawdę każda osoba będąca w związku na odległość w duchu zna odpowiedź na to pytanie.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
3 lat temu

W gminie Istebna samorządowcy mają okazję do nowej uchwały: gmina wolna od związków na odległość.

Hermenegilda
Hermenegilda
3 lat temu

Artykuł sponsorowany na pewno nie dla gminy Istebna, nie może być związek na odległość.

Hermenegilda
Hermenegilda
3 lat temu

Single nie powinny być w domenie. Ma być rodzina. Byle jak w rodzinie ale rodzina. Mocno kontrowersyjnych wiele tez w artykule sponsorowanym.