Wydarzenia Żywiec

Żywiec: Koronawirus nie odpuszcza. 11 osób z pozytywnym wynikiem testu

Fot. Pixabay.com

Żywiecki Sanepid opublikował kolejny dzienny raport dotyczący epidemii koronawirusa. Najświeższe dane nie napawają optymizmem.

W ciągu ostatniej doby na terenie powiatu żywieckiego ujawniono 11 kolejnych przypadków zachorowania na COVID-19.

Cztery dotyczą gminy Jeleśnia. Dwa odnotowano w gminie Świnna, a po jednym w gminach: Gilowice, Łodygowice, Rajcza, Ślemień oraz na terenie Żywca

Z danych epidemiologicznych wynika też, że w ciągu ostatniej doby nikt z zakażonych nie zmarł, nikt też nie ozdrowiał.

W sumie na terenie działania żywieckiego sanepidu odnotowano od początku pandemii 482 przypadków zachorowania  z czego 318 osoby już ozdrowiały, a 37 zmarło.

WSB_zas_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wolny człowiek
Wolny człowiek
1 miesiąc temu

11… porównamy to z ilością osób, które zmarły (a nie miały pozytywny wynik) na inne choroby? Legenda głosi, że jeszcze istnieją

Bronka
Bronka
1 miesiąc temu

Czy do jasnej cholery tylko na covid ludzie chorują???Zarejestrować się do ośrodka zdrowia to musisz wykonać kilkadziesiąt telefonów! Kiedy w końcu zabiorą się za to!Dlaczego paniusie nie odbierają telefonów! Osobiście nie wolno, a telefonu nie odbierze – a słychać że wolna linia. Co to jest???!!!Węgierska Górka!!!! śpicie???

Last edited 1 miesiąc temu by Bronka
Robert76
Robert76
1 miesiąc temu

Ależ straszna tą choroba. 123 osoby chore, 40 hospitalizowanych od początku “pandemi”, 37 osób zmarło (oczywiście z chorobami współistniejącymi bo inne nawet nie wiedzą że przechodzą chorobę).
GŁOSZENIE PANDEMI STRACHU I PROPAGANDY CIĄG DALSZY!!!