E-edukacja Żywiec

Żywiec: Powiatowe zakończenie roku szkolnego

Fot. Paweł Szczotka

W Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu odbyło się dzisiaj (19 czerwca) Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

W szkolnej auli odbyła się z tej okazji akademia, na której pojawili się przedstawiciele kuratorium oświaty oraz władze powiatu żywieckiego z radnymi. W trakcie uroczystości były przemówienia i część artystyczna w wykonaniu uczniów. Nagrodzono także uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i w szkolnej rywalizacji sportowej.

Życzymy spokojnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji, abyśmy wszyscy zdrowi i wypoczęci spotkali się w szkole we wrześniu – powiedział Adam Zoń, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu.

2
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
rodzicciekawy Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rodzic
Gość
rodzic

Szkoda co gadać. Poziom wiedzy uczniów po ogólniaku czy ekonomie i innych żywieckich szkołach ? jest żaden. Lepiej posłać dziecko do Bielska.

ciekawy
Gość
ciekawy

Gdzie są pieniądze, które powiat zaoszczędził na strajkujących o przecież wspólny interes nauczycielach ? Ile tego zostało i na co pójdą te pieniądze ? Oto pytanie do Pana redaktora Pawła Szczotki.