Wydarzenia Żywiec

Żywiec: Próba zastraszenia?

Fot. Żywiecka Kronika Beskidzka

Spółka Beskid, poprzez kancelarię radców prawnych z Warszawy, skierowała do Stowarzyszenia Żywiec Nasza Przyszłość „Wezwanie do usunięcia skutków naruszeń oraz zaprzestania dalszego naruszania dóbr osobistych”.

Zdaniem spółki Beskid stowarzyszenie podaje nieprawdziwe informacje dotyczące planów budowy ciepłowni w Żywcu. Stowarzyszenie jednak nic sobie nie robi z pisma i zastanawia się czy nie jest to próba zastraszenia.

Szczegóły o tej sprawie można przeczytać w najnowszym numerze “Żywieckiej Kroniki Beskidzkiej”

E-wydanie tygodnika “Żywiecka Kronika Beskidzka” dostępne jest pod linkiem: https://prasabeskidzka.pl/zywiecka-kronika-beskidzka-nr-21-z-23052019-p-309.html

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gosc
Gosc
1 rok temu

A moze zastanowicie się gdzie za chwile beda składowane snieci .Moze to dobry pomysl aby powstala spalarnia odpadów bo juz nie mozna wytrzymac z tym smrodem.

Marek
Marek
1 rok temu
Reply to  Gosc

Jestem za, niech ta spalarnia powstanie, oczywiście na terenie Sporysza.

Ręce opadają...
Ręce opadają...
1 rok temu

Firmy na terenie Żywca dostały w “prezencie” 300% podwyżki za śmieci… Czy ktoś w końcu zrobi porządny audyt w spółce Beskid???

aaa
aaa
1 rok temu

40% wzrost opłaty śmieciowej w Żywcu jest przejadany na spory i wynajmowanie prawników. Proszę o ujawnienie ile już na to wydano pieniędzy. Panie Burmistrzu proszę o zrobienie porządku…

Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu

Radca prawny posiada wielką inwencję twórczą w formułowaniu zarzutów a kancelaria wzmocnioną więc nie ma problemu z ich sporządzeniem. Robota dla drugiego radcy prawnego.