Wydarzenia Żywiec

Żywiec: Stowarzyszenie Przedsiębiorców z pomocną radą dla firm

Fot. SPZŻ

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Żywieckiej z Żywca chce, w miarę swoich możliwości, wspomóc radą przedsiębiorców, którzy znaleźli się w niełatwej sytuacji spowodowanej rozszerzającą się epidemią koronawirusa.

W swoim apelu Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Żywieckiej podkreśla, że solidaryzuje się z właścicielami oraz pracownikami lokalnych firm.

Konieczność wzajemnego wspierania się osób z naszego środowiska zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości, jest wymogiem budującym pożądaną solidarność osób zajmujących się prowadzeniem działalności gospodarczej. Tylko taka postawa pomoże nam przejść przez każdą kryzysową sytuację możliwie bezproblemowo. Stowarzyszenie zrzesza przedsiębiorców z wielu sektorów. Teraz szczególne trudności przeżywają obecnie branże: hotelarska, gastronomiczna, transportowa, turystyczna, jak również i inne. Pragniemy zachęcić koleżanki i kolegów przedsiębiorców do życzliwości i zrozumienia, co udzieli się, jesteśmy o tym przekonani, także pracownikom oraz klientom. Zapraszamy do kontaktu z naszą organizacją, postaramy się pomóc w miarę naszych możliwości. Posłużymy radą, umieścimy informacje na naszej stronie internetowej i  w mediach społecznościowych, udostępnimy niezbędne kontakty – podkreśla prezes Marian Hankus.

google_news
kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments