E-edukacja Żywiec

Żywiecczyzna: Ruszyły zgłoszenia do Zlotu Turystyczno-Ekologicznego

Fot. Starostwo Powiatowe w Żywcu

Na Żywiecczyźnie już po raz 21. odbędzie się Jesienny Zlot Turystyczno-Ekologiczny „Czyste Góry”. Tym razem zlot trafi do Radziechowów i okolic.

Wspomniana impreza adresowana jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Co prawda odbędzie się ona 21 września, ale już ruszyła możliwość zgłoszenia się szkół i poszczególnych drużyn. Zgodnie z regulaminem w zlocie mogą uczestniczyć od 1 do 2 drużyn turystycznych reprezentujących szkołę podstawową oraz szkołę ponadpodstawową w składzie 10 uczniów wraz z jednym opiekunem oraz sympatycy turystyki.

Warunkiem uczestnictwa w Zlocie jest zgłoszenie do Wydziału Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu karty zgłoszenia wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w terminie do 17 września.

Szczegóły dotyczące tras oraz karty zgłoszeń znaleźć można pod adresem strony Starostwa Powiatowego w Żywcu:

http://www.zywiec.powiat.pl/post/zapraszamy-na-xxi-jesienny-zlot-turystyczno-ekologiczny-czyste-gory-2019-kampanie-ekologiczna-w-dniu-21-wrzesnia-2019-r-z-zakonczeniem-w-szkole-podstawowej-w-radziechowach,3767.html

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
nauczyciel Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
nauczyciel
Gość
nauczyciel

W ramach “włoskiego strajku” nie pójdę w tym roku na zlot.