Wydarzenia Żywiec

Żywiecczyzna: Pojedzie wyścig – będą utrudnienia

Fot. Materiał prasowy

Przez Żywiecczyznę w piątek, 11 września, przejedzie jeden z etapów 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków Sucha Beskidzka – Jaworzno.

Jak informuje Grzegorz Szafrański, koordynator wyścigu, tego dnia kolarze wyjadą z Suchej Beskidzkiej o 14.00. Pomiędzy 15.00 a 16.30, z powodu przejazdu peletonu, zamknięty zostanie ruch drogowy w Pewli Wielkiej, Jeleśni, Pewli Małej, Rychwałdku i Rychwałdzie. Z kolei od 15.30 do 16.30 w Łękawicy, Kocierzu Moszczanickim i na Przełęcz Kocierską, gdzie planowana jest lotna premia.

KB_eko_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Zabezpieczone w wszelki sposób: też nie dotykać kolarzy, nie polewać wodą, mieć w rękach (albo poza?) reklamę zakładu, instytucji, posesji prywatnych.

lol
lol
1 miesiąc temu

Maraton odwołali a wyścig może jechać ?

***** ***
***** ***
1 miesiąc temu

Do czego doprowadziła Solidarność? Do czego doprowadzili ich spadkobiercy z PiS? Patologia dorobiła się na transformacji, dostała wszystko za darmo, a młodzi wyjeżdżają na studia / za pracą i gniją po różnych dziurach, gdzie warunki urągają ludzkiej godności, gdzie urządzane są libacje alkoholowe, ćpanie, narkotyki, bo zakup własnego mieszkania z rynku pierwotnego to jakaś abstrakcja. Rentierzy kupują za gotówkę większość lokali zanim deweloper wbije łopatę w ziemię, a deweloperzy się cieszą, bo schodzi im szybko. PiS likwidując program Mieszkanie dla Młodych tylko wbił młodym ostatni gwódź do trumny. Nie ma czego świętować. Oczywiście TVPiS będzie to transmitował, ale czego się… Czytaj więcej »