Wydarzenia Żywiec

10 maja ruszają Punkty Szczepień Powszechnych na Żywiecczyźnie

Fot. Szpital Żywiec

Dodatkowe punkty szczepień masowych w powiecie żywieckim są już gotowe do pracy. Jak poinformował Szpital Żywiec szczepienia w tych punktach rozpoczną się w poniedziałek (10 maja).

W swoim komunikacie Szpital Żywiec zaznacza, że punkty zostały tak rozlokowane, aby mieszkańcy gmin z Żywiecczyzny mieli do nich wygodny dostęp.

Aby zarejestrować się na szczepienie przeciwko COVID-19 wystarczy skorzystać z e-rejestracji na stronie www.pacjent.gov.pl lub zadzwonić pod numer 𝟗𝟖𝟗 – wyjaśnia Szpital Żywiec.

Gdzie będzie można się zaszczepić?

1. Jeleśnia – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Plebańska 1 – dla mieszkańców gmin: Jeleśnia, Koszarawa i Świnna.

2. Lipowa – Remiza OSP, ul. Lipowska 2 – dla mieszkańców gmin: Lipowa, Łodygowice i Radziechowy-Wieprz.

3. Łękawica – Centrum Usług Społecznościowych, ul. Wspólna 26 – dla mieszkańców gmin: Łękawica, Gilowice i Ślemień.

4. Węgierska Górka – Hala widowiskowo-sportowa, os. XX-lecia RP 12 – dla mieszkańców gmin: Węgierska Górka, Milówka, Rajcza i Ujsoły.

Z uwagi na to, że punkt w Klubie Śrubka w Żywcu Sporyszu czeka jeszcze na zatwierdzenie przez NFZ postanpowiono, że zostanie uruchomiony dodatkowy zespół szczepiących dla mieszkańców Żywca w Szpitalu Żywiec przy ul. Pola Lisickich 80.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
4 miesięcy temu

Wszystko narodowe a najwięcej to narodowe cmentarze do tego doprowadziła banda niby władzy ich interesują spółki i kasa a nie ciemonta co na nich głosowała najwięcej ludzi na 100 tysięcy umiera w Polsce.

Marek
Marek
4 miesięcy temu

Jak słyszę non stop debilną wymowa pis narodowa masowa itp to mnie szlak trafia narodowo to oni niszczą Polskę ja i moi znajomi czekają na kolejkę od 2 miesięcy takie wciskanie to mogą w tvpis dla ciemnoty nie 75 % Polaków myślących normalnie.

bicer
bicer
4 miesięcy temu
Reply to  Marek

Załóż gościu ikp a nie biadol jak nie umiesz to poproś dziecko albo jakiegos ogarniętego ,możesz tam wybrać szczepionkę i termin w ciągu tygodnia masz termin w bielskim

Karol
Karol
4 miesięcy temu
Reply to  bicer

Spadaj baranie nie dyskutuj jak słuchasz tylko faszystowską tvpis i czarnych czeba słuchać tych ludzi co od marca czekają albo dostali w odległych miejscach 100 km od domu.Mój brat 55 lat zalogował się 40 dni temu i dalej czeka na SMS o dacie szczepienia.

Alex
Alex
4 miesięcy temu
Reply to  Marek

W Polsce szczepienie to wielka banda jedni czekają długi czas inni zaraz kolega z pracy ma 26 lat poszedł się opytać jak wygląda szczepienie i zaraz go zaszczepili Pfizerem bałagan był i jeszcze długo będzie ale pinokio mówi od roku że Covid u nas opanowany tylko najwięcej ludzi w UE umiera ale to nie ważne wg nich.