Wydarzenia Bielsko-Biała

14 nowych adwokatów w bielskiej Izbie

Świeżo upieczeni adwokaci. W centrum zdjęcia Przemysław Rosati (z lewej) i Krzysztof Stec. FOT. DOROTA KOPERSKA PHOTOGRAPHY

14 osób zasiliło szeregi Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej. Złożyły uroczyste ślubowanie w towarzystwie patronów, wykładowców, przedstawicieli środowiska sędziowskiego oraz bliskich i przyjaciół.

Uroczystość odbyła się 13 września w „Sali Redutowej” Hotelu pod Orłem w Bielsku-Białej. Ślubowanie od 14 osób wstępujących w grono adwokatów odebrał Krzysztof Stec, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej, w obecności prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej Przemysława Rosati. W części artystycznej spotkania wystąpił bielski zespół Dzień Dobry.

Tego dnia ślubowali: Janusz Badura, Iwona Apryas, Katarzyna Łuckoś, Klaudia Łyszczek, Klaudia Bala-Wiklik; Anna Nowak, Klaudia Cholewa, Olga Możdżeń-Wielgosz, Piotr Stana, Michał Henek, Bartłomiej Grabiec, Karol Królak, Przemysław Kawalec i Marek Nowicki.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
2 lat temu

Ja tu widzę 9 adokatów i jakieś ściery z roxy… Albo sprzątaczki jakieś.

Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
2 lat temu

Cała “prawda”, że przyprowadzili sprzątaczki bo dla podszywacza adwokat jest tyle wart co sprzątaczka. Na zdjęciu jest 16 osób w tym kobiety a kobieta, podszywacz, też potrafi być adwokatem.

Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
2 lat temu

Prześwietl “inżynier” czy komuchy. Nijak Ci nie wyjdzie, że komuchy chyba, że sięgniesz do drugiego pokolenia ale i tak nie będzie to prawda.