Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Piąte urodziny Energylandii i pierwsza rocznica HYPERIONA już w ten weekend!

Już w ten weekend 13 i 14 lipca Park Rozrywki Energylandia w Zatorze obchodzić będzie swoje 5 urodziny! Z tej okazji przygotowano 5 tysięcy gadżetów dla Gości, którzy odwiedzą Park Rozrywki podczas celebracji urodzin. Czekać będzie tort i powitalna lampka szampana, a także konkursy i zabawy w 12 punktach Energylandii – każdy z nich warto odwiedzić i załapać się na dodatkowe nagrody.

Tego dnia 1 rocznicę świętował będzie także HYPERION – największy w całej Europie Mega Coaster. Wysokość konstrukcji wynosi 77 metrów, jednak spadek przy pierwszym zjedzie ma 80 metrów i 84 stopniowe nachylenia, a kończy go wjazd do ogromnego tunelu. Prędkość, jaką osiągają wagoniki jest szybsza, niż dopuszczalna na polskich autostradach – 142 km/h. Nie tylko początek, lecz cała trasa mierząca niemal 1,5 kilometra jest bardzo ekscytująca.

Najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce znajduje się w miasteczku Zator, zajmując 30 hektarów przeznaczonych na dostarczanie wrażeń i emocji swoim gościom. Co roku tysiące spragnionych nowych doświadczeń turystów dociera do tego królestwa radości i beztroski. Zabawa w 4 strefach tematycznych, to nie wszystkie atrakcje, jakie dostarcza Park. Nie zabraknie również ciekawych pokazów kaskaderskich, koncertów i eventów specjalnych. Bilet wstępu zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich zgromadzonych tu atrakcji i rozrywek, a także do Water Parku.

5 urodziny Parku pokrywają się z dwudniowym Disco Polo Festivalem, który zaczyna się dzień wcześniej – w piątek 12 lipca. Pierwszego dnia wystąpią: Sławomir, Afterparty, Boys, Cliver, Miły Pan, Piękni i Młodzi, Playboys oraz Powerplay. Kolejnego dnia atmosferę podgrzeją dla nas Czadoman, MIG, Łobuzy, Top Girls, Camasutra, Marcus P, D-Bomb, Long & Junior, Dejw oraz Veegas.

Partnerami 5 urodzin Energylandii są Energy 2000, Western Camp, Bobini, Toffifee, Nimm2 Śmiej Żelki, playmobil FILM, Instytut zdrowia dr. Boczarska-Jedynak oraz Mamba.

navigate_before
navigate_next

google_news